«50 речей, які вбив Інтернет» - так називалася стаття в газеті «The Daily Telegraph», що вразила британську аудиторію - кілька сотень коментарів та листів до однієї статті.
Дійсно, наше життя з приходом Інтернету та цифрових технологій змінилося, мабуть, на краще: в Інтернет-магазинах купувати зручніше, зручно мати під рукою всю потрібну інформацію, дуже важливо мати можливість швидко передавати дані і миттєво дізнаватися про новини. Проте, не в
... Читати далі »
Питання: «Чи може Сатана читати наші думки? Чи знає він, про що ми думаємо? Я чув різні думки: що диявол, на відміну від Бога, не має доступу до наших таємних думок. А в одній книзі колишній сатаніст розповідає, що він використовував диявольську владу, щоб читати думки своїх співрозмовників. Що говорить на цю тему католицьке вчення?»
Відповідь: Так, диявол, на відміну від Бога, не має доступу до потаємних дум
... Читати далі »
Про жіноче заробітчанство та пошуки кращої долі за кордоном вже писано-переписано. Знаємо, як їм там нелегко живеться, як важко працюється та як наші жінки звідти переживають за свою родину. А як живуть їхні чоловіки, котрим доводиться виконувати подвійну роль – і за себе, і за дружину? Комусь це вдається, декому – ні.
Facebook, ікона соціальних медіа у багатьох країнах світу, з моменту появи у 2004, не тільки допомагає налагодженню контактів та спілкуванню на відстані, але й забирає багато часу у підлітків та молоді і впливає на результати їхнього навчання.
У серпні, на 119-й конвенції Американської психологічної асоціації (American Psychological Association) доктор Лері Роузен (Dr. Larry Rosen) презентувала дослідження щодо позитивного і негативного впливу Faceb
... Читати далі »
Чому люди не читають? Запитання таке ж складне, як і дивне. Хто і кого саме не читає? З цим вирішила розібратися "Українська правда. Життя", поспілкувавшись із сучасними українськими письменниками.
З цих розмов народився партнерський проект "Української правди. Життя", проекту "Відеотека" ("Телекритика") та Мистецького Арсеналу. Проект "Чому люди (не) читають?" приурочено до першої міжнародної книжкової виставки "Книжковий Арсенал", яка почнеться в Ки
... Читати далі »
Чи знаєте ви походження та значення весільної обручки? Купуючи їх на церемонію, ми навіть не замислюємося звідки походить цей давній звичай.
Символом укладення шлюбу завжди і у всі часи вважалося кільце. Цілком логічно постає запитання: «Чому ж саме кільце»? Все тому, що кільце є замкнутим, і символізує все незмінного, стабільного, вічного. Вона являє собою ознаку, що показує подружній статус та символізує шлюбні узи. Одягаючи обручку, подружжя дає обіцян
... Читати далі »
80-річна німкеня Габріела Кепп видала книгу "Чому у мене не було сексу", в якій без прикрас розповіла про звірства Радянської Армії у Берліні.
У Німеччині видано першу книгу, присвячену сексуальному насильству, яке здійснювали військовослужбовці Радянської Армії в окупованому під час Другої світової війни Берліні.
Одна жінка багато років працювала в хоспісі. Її обов'язок - полегшення стану пацієнтів. Таким чином, вона буквально проводила з ними останні дні та години.
Зі своїх спостережень вона склала своєрідний рейтинг - про що люди найчастіше шкодують перед смертю.
У другу суботу Великого посту наша Церква у молитві згадує дітей, які згинули через аборти. Цей день є днем скорботи за втраченими дітьми, а для тих, хто обтяжений цим гріхом – часом усвідомлення, прощення та примирення.