Категорії розділу
Новини [194]
Роздуми на самоті [38]
Оголошення [24]
Вітання [15]
Життя і ... [19]
Жартома про серйозне [2]
Корисні закони [2]
Навколо початку життя [14]
Батьки і діти [7]
Релігійні свята [33]
Редемптористи [10]
Музика для Душі
Форма входу
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Чи Ви підете на вибори 28 жовтня?
Всього відповідей: 42
Теги
Відео на youtube
Друзі сайту
ДивенСвіт Українські традиції Спілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Головна » 2011 » Травень » 5 » Про що жаліють люди перед смертю...
17:39
Про що жаліють люди перед смертю...
Одна жінка багато років працювала в хоспісі. Її обов'язок - полегшення стану пацієнтів. Таким чином, вона буквально проводила з ними останні дні та години.
 
 
Зі своїх спостережень вона склала своєрідний рейтинг - про що люди найчастіше шкодують перед смертю.
 
 
1. Я шкодую, що у мене не було сміливості, аби жити життям, правильним саме для мене, а не життям, яке очікували від мене інші
 
 
Це найбільш поширена думка. Коли люди усвідомлюють, що їх життя майже закінчилось, вони можуть озирнутися назад і легко побачити, які їх мрії залишилися нереалізованими. Більшість людей навряд чи намагалася виконати навіть половину своїх мрій. І вони повинні були померти знаючи, що це відбувалося тільки внаслідок вибору, який вони зробили або не зробили.
 
 
Дуже важливо спробувати реалізувати принаймні деякі з ваших основних бажань на своєму життєвому шляху. З того моменту, коли ви втрачаєте своє здоров'я, стає вже занадто пізно щось робити. Здоров'я приносить ту свободу, яку дуже мало хто розуміє, поки не втратить його.
 
 
2. Мені шкода, що я так багато працював
 
 
Це почуття було у кожного пацієнта чоловічої статі, про якого я піклувалася. Вони сумували за своєю молодістю і за своїми взаєминам. Деякі жінки теж висловлювали такий жаль. Але, оскільки більшість з них були старшого віку, вони в основному не заробляли коштів для сім'ї. Всі чоловіки, з якими я працювала, дуже шкодували, що витратили більшу частину свого життя на одноманітну працю задля отримання засобів для існування.
 
 
Спрощуючи свій спосіб життя, можна зменшити вимоги в доходах, які, на вашу думку вам потрібні. Створюючи більше простору у вашому житті, ви стаєте щасливішими і більш відкритими для нових можливостей.
 
 
3. Мені шкода, що у мене не було сміливості висловити свої почуття
 
 
Багато людей пригнічували свої почуття, щоб зберегти певні взаємовідносини з іншими. У результаті вони погоджувалися на посереднє існування і ніколи не ставали такими, якими б вони хотіли себе бачити. Виникнення багатьох хвороб було пов'язане з почуттями гіркоти і обурення.
 
 
Ми не можемо керувати реакціями інших. Хоча спочатку люди можуть реагувати на зміни, які ви вносите у відносини, небажаним для вас чином, в підсумку це піднімає відносини на новий, більш здоровий рівень. Краще за все тим чи іншим способом усувати нездорові відносини з вашого життя.
 
 
4. Мені шкода, що я не підтримував стосунки зі своїми друзями
 
 
Часто ці люди дійсно навіть не усвідомлювали всієї користі від підтримки контактів зі своїми старими друзями, доки до їх смерті не залишалося кілька тижнів, і вже не завжди була можливість їх розшукати. Багато хто був настільки захоплений власним життям, що дозволив дружбі багато років проходити повз себе. Багато осіб шкодували, що не приділили друзям стільки часу та зусиль, скільки вони заслуговували. Всі сумують за своїми друзям, коли помирають.
 
 
Будь-якій людині, котра веде активний спосіб життя, властиво применшувати значення дружніх відносин. Але коли ви стоїте на порозі смерті, матеріальні сторони життя втрачають своє значення. Звичайно, люди хочуть, щоб їхні фінансові справи були в якомога більшому порядку. Але не гроші і не статус мають в кінцевому рахунку значення. Вони хочуть принести якусь користь тим, кого люблять. Але зазвичай вони вже занадто хворі і втомлені, щоб якось справитися з цим завданням.
 
 
5. Мені шкода, що я не дозволив/не дозволила собі бути щасливим
 
 
Цей вид жалю був напрочуд загальним. Багато людей до кінця не розуміли, що їхнє щастя - це питання вибору. Вони були підпорядковані звичкам і сформованим уявленням. Вони знаходилися в полоні «комфорту» звичного способу життя. Через страх перед змінами вони прикидалися перед іншими і перед самими собою в тому, що були задоволені своїм життям.
 
 
Джерело: Дивен Світ
Категорія: Життя і ... | Переглядів: 1235 | Додав: UGCC_Porto | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
2 Леся  
0
Ви правильно зауважили, Надю.А ще 5 пункт, який турбує не тільки мене.Деколи робимо помилки, за які далі шкодуємо...

1 Nadiya  
0
Прекрасні спостереження.
Не знаю точно, про що би я роздумувала, а, насамперед, чи мала я би час роздумувати... Але перший пункт - це точно. Зробити з цим нічого не можу, але трошки навчилася відсіювати зайве

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
cssr.lviv.ua © 2024 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz