Якщо Ви читаєте цю інформацію, то це означає, що, незважаючи на перебування закордоном, Ви цікавитеся перебігом подій в Україні.
Тому запрошуємо Вас взяти участь в ІV Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України». Конкурс проводить Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» за підтримки Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та Мін
... Читати далі »
Розпочався раунд консультацій щодо розробки двох основних документів щодо захисту прав та законних інтересів українських трудових мігрантів над якими працює Робоча група при Комісії УГКЦ у справах мігрантів. Зокрема, законопроекту про правовий статус українських трудових мігрантів, а також рекомендацій щодо засад державного регулювання трудової міграції українців. Перша зустріч учасників Робочої групи та консультантів з питань міграції відбулася 27 липня у приміщенні Патріаршої курії УГКЦ у м. Києві.
В Івано-Франківську під опікою Пасторально-місійного відділу УГКЦ, за участі виконавчого секретаря о.Василя Поточняка у Молодіжному християнському центрі імені Дона Боско відбулася зустріч трудових мігрантів Прикарпаття, Львівщини і Тернопілля, які обговорювали можливість спорудження пам’ятника заробітчанам у Марійському духовному центрі Зарваницької Матері Божої.
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам співзасновник спільноти заробітч
... Читати далі »
Коли ми чуємо слово «запрошення» то воно переважно асоціюється нам з чимось радісним, позитивним: весілля, христини, день народження, різного роду святкування чи просто хтось хоче бачити мене у своєму домі, іншими словами - побути в моїй компанії. Неділя по Воздвиженні Чесного і Животворящого Хреста, коли християни кількісно збираються на спільну Св. Літургію, є днем запрошення для кожного з нас зокрема.
На відміну від наших запрошень, які ми робимо одні одним, сьогоднішнє Ісусове запрошення звучить трохи дивно і не для всіх зрозуміло. Уявімо собі таку примітивну, банальну картину. Дзвонить до Вас друг чи подруга і каже: - Чи не хотів(ла) би ти підтримати мені компанію і прогулятися зі мною пішки 45 км просто так? Але
... Читати далі »
Сорок днів посту в який ми ввійшли на початку тижня, що минає, це ніщо інше, як подорож, котра як всі інші має певну визначену ціль. Старий Заповіт розповідає нам про одну цікаву подорож вибраного народу з єгипетської неволі до Обіцяної Землі, молоком і медом текучої. Думаю кожен із нас знає цю історію. Бог вивів Свій народ з рабства в нову землю де на нього чекала свобода, в землю в якій би людина відчула свою людську гідність, в землю де є відчуття рідного дому. Але поки Ізраїль досягнув усього цього, йому довелося сорок років іти через пустелю. Коли ми глянемо на карту Близького Сходу то побачимо, що відстань між Єгиптом і Палестиною не є настільки довгою, щоби аж сорок років треба було переходити. В дійсності цю відстань можна пройти за 3 місяці. Але Господь завжди знає що робить!
Бути знаряддям Бога у цьому світі не так то просто! У ньому набагато легше бути Його ворогом. Наш "рідний" світ ворогів Бога вітає, а пророків каменує! Такий приблизно висновок напрошується із сьогоднішньої Євангелії. Для багатьох із нас, слово "пророк", "пророкувати" насамперед означає все що зв'язане з передбаченням майбутнього, або просто здатність проникати в сферу недоступну для людського розуму. Уяви собі, що перед Тобою стоїть чоловік, який розказує все що ти в даний момент думаєш...., читає твоє минуле...., так ніби він був безпосереднім свідком цього всього. Правда зворушуюче відчуття? Якщо б в дійсності Ти це пережив, то адреналін досягув би найвищого рівня, що може навіть замінити срибок з парашутом!.. Тільки сьогоднішнє свято Пр Іллі і сама Євангелія зовсім не до цього хочуть привернути нашу увагу.